Sunday, 14 February 2016

SEMINAR KEMAHIRAN MELUKIS

KEJOHANAN MERENTAS DESA 2016

Tempat ketiga Tong yong xin
Tempat keempat Tong yong En

Tahniah diucapkan kepada kedua pelajar inj yang telah mengharumkan nama sekolah

Pertandingan Badminton peringkat MSSD PONTIAN

Tempat ke 1-Tong Yong En
Tempat ke 2 - Tong Yong Xin
Tempat ke 3- April lee
Tempat ke 4  - Lee Kai Lee

Tahniah diucapkan kepada semua.kekalkan kecermelangan anda

Saturday, 30 January 2016

LDP KEDUA- CRK ONLINE,BALAPAN DAN EKERJA RUMAH

Assalamualaikum & selamat sejahtera. Untuk makluman semua guru & staf, LDP kedua akan diadakan seperti ketetapan berikut: 

Tarikh: 30/01/2016
Hari: Sabtu
Tempat:Bilik iltizam SMK TAN SRI OSMAN MOHD SAAT
Masa:7.30pagi-12 tengahhari
Agenda:

1. Kursus cuti rehat khas online
     Pengetua: Pn Hjh Ruziati bt Husin
2.kursus kepegawaian balapan dan padang
     Pk1: Tuan Hj Faiz Bin Salleh
3.bengkel ekerja rumah via frog vle
   Cikgu Shairulnizam hasri

Pakaian-separa formal

Digalakkan utk membawa laptop

sekian terima kasih.

Thursday, 28 January 2016

KEJOHANAN MERENTAS DESA 2016 MSSD

Tarikh : 28Februari 2015
Masa  :7.30 pagi - 1.50petang
Tempat:SK Melayu Raya

Monday, 25 January 2016

Saringan minda sihat

Saringan minda sihat

Perubahan terkini

4 Musytari 9.50
4zuhal  11.10
4MARIKH 11.50

Atas faktor kekangan masa, saringan dass kelas Marikh di tunda kpd pkul 11.50

Pertandingan Membuat Banner Maulidur rasul 1437H

Mohon perhatian kpd guru2 m/p Isnin selps rehat.

Pertandingan Membuat Banner Samb. Maulidur rasul 1437H.
Tarikh : 25 Jan 2015 ( Isnin )
Masa:Lps Rehat -selesai

Pljr terlibat  Ting 4 dan 5

5 UT
1.AQILAH ZAHIRAH ZULKAFLI
2.NURUL NADHIRAH JAMALUDIN
3.NUR SYAKIRA RAZAK
4.FATINA NABIHAH AMIR HAMZAH

5 ZH
1.NUR ARFAH ASFARZIELA JELANI
2.NOOR HANANI SARUNI
3.NUR NAZIFA MOHD NASIR
4.SUHAILA SABTU

5 MA
1.SITI HAWA SALLEH
2.NUR FATIN SYAHIRAH MD HUZAIRI
3.PUTERI MAIZATUL SIMAH MOHD AMIN
4.FATIHAH BTE ABD RASYID

5 MU
1.HALIMATUL SAADIAH FATHULLAH
2.EZZATIE NORAN
3.NUR NASUHA JAHIDI
4.OMAR QAIS NASIR

5 ZL
1.HAZWANI MIZA BT PARLAN
2.SYARIFAH SAFAWEE
3.ROSMAYATIE ZULKIFLIE
4.QAMARIAH NAJWA ZAIRUL MUJAHIDIN

4 UT
1.FARHANA NADIAH EMBOK DAING
2.AYU FATINI AYUB
3.RAIHANA SYAZWANI MOHD TAMRI
4.SYAHIRAH ATIQAH MARHALIM

4 ZH
1.NURHUDA HUSNA SAIFUDIN
2.AMIRIS RADHIAH AZHAR
3.NURSYAFIKA BT FADZIL
4.NUR AFIFAH NOR AZMAN

4 MA
1.ARASH FIRKHAN MOHD SHAH
2.ADIB ALIF MOHAMED
3.AIMAN SAHAR
4.UBAIDILLAH BIN DAUD.

4 MU
TIADA PYERTAAN

4 ZL
TIADA PYERTAAN.

Terima kasih dan mohon maaf atas segala  ksulitan .

PROGRAM MOTIVASI KERJAYA SENI ANIMASI DAN DEMO KARTUNIS .

PROGRAM MOTIVASI KERJAYA SENI ANIMASI DAN DEMO KARTUNIS .

25/01/2016
10.30 am -12.30 pm
Dewan Angsana

Pelajar terlibat
5 marikh
5 musytari
5 zuhal

KEJOHANAN SUKANTARA SEKOLAH-PEREMPUAN

Tarikh: 26 januari 2016
Masa: 3.00-5.00petang
Tempat: Astaka dan padang

Sunday, 17 January 2016

KEJOHANAN MERENTAS DESA 2016

Tarikh: 14 januari 2016
Masa: 8.00- 150 petang..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

 
go top google+ page facebook twitter rss